מערכות גילוי אש וגילוי עשן 

מערכות לגילוי אש ועשן נפוצות בימינו  ומותקנות במבנים, מתחמים ובניינים רבים, פרטיים וציבוריים. ישנם מקומות שחייבים בהתקנת מערכות אלו על פי חוק. לפני הכל, המערכות נועדו כדי להתריע ולאפשר לאנשים להימלט בהקדם ממקום בו הם נמצאים כאשר מתפרצת חלילה שריפה או תקרית אש כזאת או אחרת. 

גילוי אש

גילוי אש מוקדם הוא חיוני ביותר ולרוב מונע פגיעה בנפש וברכוש ולעתים גם אסונות כבדים עד מאוד. המערכות השונות לגילוי אש נועדו כדי לתת פיתרון איכותי ויעיל של פינוי אנשים ממקום שבו פרצה שריפה.

המערכות חייבות להיות תחת תקנים קפדניים ומחמירים בכדי לוודא שהן עובדות כשורה בכל עת. אנו בעלי ניסיון רב בתחום ומיומנים בבדיקה, אספקה והתקנת מערכות גילוי אש שונות, מהטובות ביותר, במקצועיות ובבטיחות מירבית. 

 

גילוי אש, גילו עשן 

גילוי עשן

כאשר נדלקת שריפה מסיבות כלשהן, לרוב מתחיל להיתמר עשן. כאשר ישנו עשן, החיישנים של המערכת ואז נשמע קול צפצוף שאינו פוסק עד להתראה אצל הגורמים האחראיים והצוות של מכבי האש. העשן מסוכן מאוד לשאיפה וגורם לנזקים כבדים ולכן יש להיזהר עד מאוד.

לא אחת אנו ושמעים על מקרים של מוסדות שבהם מערכת גילוי עשן התריעה על שריפה ומנעה אסון כבד. לכן בייחוד במקומות כמו בנייני מגורים, מוסדות ובניינים ציבוריים, אנו זקוקים למערכות החיוניות הללו. אם גם אתם מעוניינים לרכוש ולהתקין או לערוך ביקורת למערכת גילוי עשן כלשהי פנו אלינו המומחים והמקצועיים ביותר בתחום. 

 


השירותים שלנו בתחום:

- תחזוקת ואישורים על-פי תקן ישראלי 1220/11.

- תכנון והתקנת מערכות גילוי אש ועשן על-פי תקן ישראלי 1220/3.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה ולהעניק לכם את המענה המקצועי הטוב ביותר בתחום.  

להצעת מחיר משתלמת-צרו קשר