מטף כיבוי אש

מטפי כיבוי אש הם אמצעים חיוניים וחשובים בהליך של כיבוי אש בעת שריפה או דלקה. הם נועדו ראשית לכבות את האש או לרסנה - לא אחת הם סייעו להציל חיים ולמנוע אסון כבד. כל מטף מכיל בתוכו אבקה מיוחדת המורכבת ממינרלים וחומרים שונים אשר "חונקים" את הלהבות ומונעים את התפשטות האש.

 

המטפים השונים

כיום ישנם שני סוגים בולטים של מטפים - האחד שמור בלחץ והשני מחולל לחץ. בשניהם יש חומר נוגד שריפה שמיועד לכבות אותה, אך קיים הבדל בין שניהם כאשר ישנן שתי פעולות שונות שהם מבצעים, יש לדעת איזה סוג מטף אתם רוצים ומהו השימוש. כמו כן קיימים גדלים שונים של מטפים - קטנים וגדולים החל מקילוגרם אחד וכלה בשישה קילוגרם.

 

מטף לכיבוי אש, מטף כיבוי אש

 

ישנם כמה אזהרות שימוש חשובות שחשוב לזכור קודם כל ולפני הכל לא לתת לילדים בשום פנים ואופן לשחק עם מטף לכיבוי אש -  חשוב להציבו במיקום רחוק מהישג ידם של ילדים בכלל. נקודה חשובה נוספת היא שרובם של המטפים לכיבוי אש מכילים אבקה, אך יכול להיות כי מטף לכיבוי אש יכיל גם חמצן (CO2), לכן כל אחד שלא יודע לעשות שימוש נכון עלול להפגע.  

 

מטף מכל סוג ולכל תרחיש

ברשותינו ניסיון של שנים והתמקצעות רבה בתחום - אנו משווקים ומספקים מגוון רחב של מטפים מכלל הסוגים הקיימים בהתאמה לכל צורך ולכל לקוח בכדי שיהיוו את המענה הטוב והיעיל ביותר בכל תרחיש. כמו כן אנו נעניק לכם הדרכה מלאה ומקצועית אודות שימוש נכון למקרה הצורך. בנוסף אנשינו יבצעו ביקורת מקיפה ומלאה לכל מטף כיבוי אש מתבקש בצורה היסודית ביותר. 

 

מעוניינים לרכוש מטף לכיבוי אש? מעוניינים לבדוק את התקינות של המטף הקיים?
בשביל כל אלו אנחנו כאן ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואמין בכל עת. 

להצעת מחיר משתלמת-צרו קשר